Dokedy: 21. január 2018
Kde: Estónsko, Rakúsko, Arménsko
Kedy: 1. marec 2018 - 28. február 2019

Organizácia Mladiinfo Slovensko, ktorej víziou je myšlienka, aby všetci mladí ľudia boli dobre informovaní o vzdelávacích príležitostiach okolo seba, má pre všetkých záujemcov vo veku 18 – 30 rokov hneď začiatkom roka v zásobe pár atraktívnych ponúk v rôznych zaujímavých destináciách, z ktorých si vyberie snáď každý.

Konkrétne ide o tieto alternatívy:

  • Tallin, Estónskomaterská škola: mladí ľudia vo veku 18 – 30 rokov majú možnosť stráviť obdobie 1. marca 2018 – 28. februára 2019 v materskej škôlke v estónskom Talline, ich náplňou budú aktivity v oblasti umenia, hudby, športu, keramiky, ručných prác, tanca a výučba angličtiny. Účastníkom  bude uhradené ubytovanie, strava, vreckové, poistenie a ostatné potrebné výdavky. Deadline pre prihlasovanie je 21. január 2018, životopis je potrebné poslať na evs@mladiinfo.sk. Podrobnosti sú TU.
  • Viedeň, RakúskoZmeň svet počas 12 mesiacov v Impact Hube Vienna: mladí ľudia vo veku 18 – 30 rokov majú možnosť stráviť obdobie 1. marca 2018 – 28. februára 2019 v Impact Hube vo Viedni aktivitami ako je pomoc pri tvorbe vhodnej inšpiratívnej atmosféry v organizácii, sieťovaní členov, podporou pri organizovaní podujatí, workshopov,  vítaní nových hostí a podobne. Účastníkom  bude uhradené ubytovanie, strava, vreckové, poistenie a ostatné potrebné výdavky. Deadline pre prihlasovanie je 21. január 2018, životopis je potrebné poslať na evs@mladiinfo.sk. Podrobnosti sú TU.
  • Gyumri, Arménsko práca v mládežníckej organizácii: mladí ľudia vo veku 18 – 30 rokov majú možnosť stráviť obdobie 1. marca 2018 – 28. februára 2019 prácou pre mládežnícku organizáciu v arménskom Gyumri, ich náplňou bude podpora mládežníckej politiky a zapájania sa mladých ľudí do verejného života v meste a to prostredníctvom kampaní, diskusií, kultúrnych akcií, informačných stretnutí a tréningov. Účastníkom  bude uhradené ubytovanie, strava, vreckové, poistenie a ostatné potrebné výdavky. Deadline pre prihlasovanie je 21. január 2018, životopis je potrebné poslať na evs@mladiinfo.sk. Podrobnosti sú TU.

Zdroj: Mladiinfo Slovensko