O ponuke stať sa startupovým pirátom sme vás už informovali. O čo presne ide? Startup Pirates je týždenný vzdelávací program pre ľudí s podnikateľským duchom, ktorí by si radi založili vlastný biznis. Po niekoľkých úspešných eventoch v Porte a Lisabone prichádzajú Piráti aj do hlavného prístavu Slovenska.

 Pirátske nakopnutie

Startup Pirates Bratislava sa uskutoční 11. až 18. augusta 2012 v priestoroch Connect Coworking v bratislavskej Cvernovke. Event je zameraný na nebojácnych a kreatívnych ľudí, ktorí budú mať možnosť nakopnúť svoj nápad, prezentovať ho pred investormi a získať zaujímavé inkubačné ceny. A pozor – zúčastniť sa môžu aj tí piráti, ktorých zatiaľ ešte žiadny podnikateľský nápad neosvietil.

 Nebude chýbať poklad!

Pirátske dobrodružstvo zahŕňa 7 workshopov, 5 motivačných a inšpiratívnych prednášok od úspešných podnikateľov, osobné konzultácie s odborníkmi a finálnu prezentáciu nápadov pred odbornou porotou. Okrem intenzívnej práce na startupe čakajú na účastníkov oddychové aktivity ako rafting, hľadanie pokladu, teambuildingové stretnutia či špeciálne uvoľňovače stresu. Všetky aktivity počas týždňa budú prebiehať v angličtine kvôli zahraničným speakrom a účastníkom. Event je limitovaný pre 30 pirátov, ktorí budú vybraní zo všetkých prihlásených.