Nadácia otvorenej spoločnosti v spolupráci s Nadáciou Ekopolis, Nadáciou pre deti Slovenska a Nadáciou Socia organizujú záverečnú konferenciu Fondu pre mimovládne organizácie s názvom Dá sa to. Pre účastníkov sú pripravené inšpiratívne príbehy a projekty, ktoré sa podarilo realizovať s podporou Fondu pre mimovládne organizácie.

Podujatie sa uskutoční 21. apríla 2016 o 10:00 v priestoroch Refinery gallery v Bratislave. Predstaví úspešné príklady mimovládnych organizácií, ktoré realizovali s podporou donorských krajín Fondu – Nórska, Islandu a Lichtenštajnska. 12 vybraných zástupcov spomedzi takmer 200 podporených projektov priblíži svoje praktické skúsenosti a dosiahnuté úspechy.

Podrobný program nájdeš TU.

Podujatie, ktoré bude moderovať Mirka Ábelová, je určené zástupcom štátnej správy, veľvyslanectiev, samosprávy, mimovládnych organizácií a firemných nadácií. Účasť na podujatí je bezplatná a organizátori zabezpečujú občerstvenie a obed.

V prípade záujmu o účasť na konferencii je potrebné sa prihlásiť prostredníctvom online formulára, najneskôr 13. apríla.