Pre kanceláriu Rady mládeže Slovenska hľadáme novú/ého členku/člena tímu na pozíciu “Finančná manažérka/Finančný manažér projektov”

Náplň práce:

  • administratíva spojená s chodom kancelárie RmS a spracovanie pošty
  • nákup potrieb a správa pokladne
  • správa bankových účtov, vykonávanie platieb
  • evidencia platieb
  • tvorba návrhov rozpočtov, sledovanie ich čerpania a finančné plánovanie
  • komunikácia s členskými organizáciami a predsedníctvom RmS
  • organizačné zabezpečenie podujatí RmS a projektových aktivít
  • tvorba finančných a obsahových správ o realizácií projektov
  • priebežné sledovanie napĺňania projektových cieľov a aktivít
  • komunikácia s účtovníkom a príprava podkladov pre neho

Požadujeme:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie
  • skúsenosti s realizáciou projektov po finančnej stránke
  • skúsenosti so spracovaním účtovných dokladov a tvorbou rozpočtov projektov
  • skúsenosti s projektovou koordináciou a organizovaním podujatí
  • znalosť mládežníckych organizácii a tretieho sektora
  • anglický jazyk na úrovní B2, ďalší jazyk výhodou
  • práca s MS Office, ďalšie počítačové zručnosti výhodou

Ponúkame:

  • partnerský prístup
  • flexibilný pracovný čas
  • priestor pre osobný a profesionálny rozvoj
  • kolektív aktívnych mladých ľudí

V prípade záujmu preto svoj životopis v slovenskom jazyku, motivačný list v anglickom jazyku, prípadne odporúčanie od predchádzajúceho zamestnávateľa, učiteľa alebo inej osoby zašli na mailovú adresu batkova@mladez.sk najneskôr do 31.5.2016.

Podrobné info čítaj v tomto dokumente .