Dokedy: zapojiť sa môžeš počas celej doby trvania kampane
Kde: Európska únia
Kedy: spustenie kampane - 9. máj 2018

Z výskumu vyplýva, že mnohí mladí ľudia nevedia, čo všetko im Európska únia poskytuje. Chceš si rozšíriť obzory? Začni iniciatívou EÚ a ja”

Každý má niečo, pre čo sa dokáže nadchnúťvzdelávanie, cestovanie, surfovanie po internete alebo zachraňovanie sveta. Nezáleží na tom či si zástupca spoločnosti, podnikateľskej organizácie, univerzity, skupiny študentov, alebo neziskovky prípadne mládežníckej organizácie.

Európska únia ti poskytuje nespočetné množstvo príležitostí robiť to, čo ťa baví, nech už je to kdekoľvek. Právne predpisy a iniciatívy EÚ ti pomôžu využiť tvoj potenciál, inšpirujú ťa a poskytnú ti nástroje na to, aby si mohol robiť to, čo ťa zaujíma.

Jej nová kampaň – “EUandME” prostredníctvom svojho webu ukáže, aké efektívne nástroje z jej dielne môžeš využiť v oblastiach ako je:

  • mobilita
  • udržateľnosť
  • zručnosti a podnikanie
  • digitálna spoločnosť
  • práva

A nielen to. Počas nasledujúcich týždňov prebehne po celej Európe v rámci kampane viacero súťaží a podujatí a na jej webe sa budeš môcť inšpirovať ďalšími zaujímavými príbehmi mladých ľudí, ktorým EÚ zmenila život.

Najnovšie príspevky sleduj na priebežne aktualizovanej stránke projektu.

Zdroj: EUandME

.