Dokedy: 31. marec 2017
Kde: Bratislava
Kedy: dohodou

“Slovensko potrebuje viac každodenných hrdinov. Mladých ľudí, ktorí budú konať férovo, podnikať čestne a upozorňovať na korupciu a zneužívanie moci, keď im skrížia cestu. Pomôž nám rozbehnúť vzdelávací program, ktorý ich to naučí a staň sa členom tímu Nadácie Zastavme korupciu.”

Pod týmto mottom sa v Nadácii Zastavme korupciu, ktorej hlavným cieľom je čo najviac obmedziť korupciu a jej nepriaznivé dopady na kvalitu života a podnikania v našej krajine, rozbieha vzdelávací program s názvom Heroic Imagination Project. Pre tento projekt sa hľadá šikovný človek, ktorý by pomohol program rozbehnúť a etablovať.

Náplň práce zahŕňa asistenciu nadačnému tímu v nasledovných oblastiach :

  • úprava vzdelávacích modulov pre ciele Nadácie
  • príprava vzdelávacích a propagačných materiálov
  • výber a koordinácia škôl a školiteľov
  • meranie a vyhodnocovanie programu a jeho ďalší rozvoj

Ideálny záujemca by mal mať nadšenie pre tému boja proti korupcii a rozvoja charakteru, záujem a prehľad v oblasti vzdelávania a práce s mladými ľuďmi, výborné organizačné a komunikačné schopnosti, znalosť angličtiny slovom aj písmom. Výhodou sú skúsenosti s riadením projektov a vzdelanie v psychológii, sociológii či pedagogike.

Ide o prácu zhruba na 4 – 6 hodín týždenne po dobu 10 mesiacov. V prípade obojstrannej spokojnosti možnosť vzniku pracovného pomeru s Nadáciou.

Všetky podrobnosti o pracovnej ponuke nájdeš v nasledovnom odkaze.

Zdroj: Nadácia Zastavme korupciu