Dokedy: čím skôr
Kde: Slovensko
Kedy: začiatok - február 2018

” Aj jeden môže ovplyvniť milióny”

Pod týmto mottom spúšťa aj v roku 2018 organizácia Future Generation Europe svoj mentorský program – “Lead Up”, ktorý je určený žiakom stredných škôl na Slovensku. V jeho rámci dostanú prostredníctvom skúsených profesionálnych mentorov jedinečnú príležitosť pozitívne ovplyvniť svoj budúci profesionálny rast.

Primárnym cieľom programu je poskytnúť žiakom stredných škôl popri štúdiu aj možnosť nadobudnúť praktické skúsenosti v rámci povolania, ktorému by sa chceli v budúcnosti venovať. Základným princípom je vznik osobitého vzťahu, tzv. one on one , medzi mentorom a študentom. Mentor je študentovi k dispozícii nielen fyzicky, ale najmä v rôznych flexibilnejších formách elektronickej komunikácie. Poskytuje mu neoceniteľné rady a postrehy z profesionálnej praxe a celkovo ho vlastným príkladom a pôsobením pozitívne ovplyvňuje na jeho budúcej dráhe.

Uskutoční sa pod patronátom prezidenta Andreja Kisku, na úlohu mentorov sa aj tentokrát v jednotlivých kategóriách, ktorými sú IT, business, politika a umenie podujalo množstvo verejne známych osobností a skúsených profesionálov.

Pre prihlásenie sa do programu je nutné vyplniť online formulár, všetky potrebné informácie o programe nájdeš TU, alebo v skupine na FB.

Zdroj: Future Generation Europe