Dokedy: čím skôr
Kde: Bratislava
Kedy: v závislosti od pozície

Občianske združenie Organizácia muskulárnych dystrofikov v SR, ktorého poslaním je presadzovať potreby detí a dospelých s rôznymi nervovo-svalovými ochoreniami na rovnocennom základe s majoritnou spoločnosťou potrebuje rozšíriť svoj pracovný tím.

Hľadá sa:

Pracovný asistent, na pomoc ľuďom so zdravotným postihnutím – muž

Požaduje sa skúsenosť so šoférovaním väčšieho vozidla, zodpovednosť a empatia.

Ide o pracovný pomer na plný pracovný úväzok s nástupom od 1. apríla 2017. Svoj životopis posielaj na omd@omdvsr.sk. Podrobnosti sú tu, alebo telefonicky na čísle 0948 529 97.

Osobná/ý asistentka/ent

t.j. človek, ktorý dobrovoľne na základe písomnej dohody dáva svoju fyzickú silu a čas do služieb človeka s postihnutím na základe jeho individuálnych – OSOBNÝCH – požiadaviek a potrieb.

Pre výkon nie je potrebná kvalifikácia alebo vzdelanie v oblasti opatrovateľstva, podmienkou je vek 18 rokov a spôsobilosť na právne úkony, výhodou je, že osobný asistent môže byť súbežne zamestnancom, dobrovoľne nezamestnaným, evidovaným na úrade práce, študentom alebo aj živnostníkom. Záujemca o pozíciu by mal mať dostatočnú mieru empatie, slušnosti, zodpovednosti a samozrejme záujem o prácu.

Ide o pracovný pomer na zmluvu o výkone osobnej asistencie, záujemcovia o pozíciu sú v organizácii žiadaní kedykoľvek.

V prípade záujmu píš na asistencia@omdvsr.sk, podrobnosti sú uvedené v odkaze.

Zdroj: Organizácia muskulárnych dystrofikov v SR