Forbes Slovensko hľadá nové posily do svojho tímu. Pre študentov/ky VŠ alebo čerstvých absolventov otvára stážistický program a office pozíciu na čiastočný úväzok.

  • Internship Program

Ak ťa zaujíma biznis a svet okolo nás, sociálne siete a digitálne médiá ti nie sú cudzie, si poriadne zvedavý/á a vieš aj po anglicky, program je určený práve pre teba.
Naučíš sa tvoriť kvalitnú biznis žurnalistiku a získaš aj priestor priestor a sociálnych sieťach a digitálnych produktoch Forbes. A máš šancu stať sa plnohodnotným členom tímu.

Stačí poslať svoj životopis a napísať tri dôvody, prečo majú vybrať práve teba, na juraj.porubsky@forbes.sk s označením INTERNSHIP, najneskôr 23. marca.

  • Office Post

Ak ťa láka Forbes, komunita ich partnerov a podujatia, vieš s ľuďmi komunikovať úplne prirodzene, zodpovednosť je tvoje druhé ja a nemáš problém s office, sociálnymi sieťami a angličtinou, práca je určená práve pre teba.
Ide o part-time pozíciu na štyri hodiny denne. A máš šancu získať pozíciu na plný úväzok s rozšírenými kompetenciami v eventovej a obchodnej časti.

Stačí poslať svoj životopis a napísať tri dôvody, prečo majú vybrať práve teba, na juraj.porubsky@forbes.sk s označením OFFICE POST, najneskôr 23. marca.

Viac info na Facebooku.