Dokedy: 12. február 2018
Kde: Londýn, Veľká Británia
Kedy: 8. - 11. marec 2018

Program – “Hack to London” organizovaný skupinou University of London Czech &Slovak Society ponúka ambicióznym študentom stredných škôl z Českej republiky a Slovenska príležitosť zúčastniť sa konferencie Central European Conference, ktorá sa uskutoční v Londýne pod záštitou prezidenta Andreja Kisku a na ktorej sa bude diskutovať o technologickom priemysle, ekonomike v strednej Európe, rómskej otázke či sociálnych bublinách a hoaxoch. 

Cieľom programu je zvýšiť povedomie študentov stredných škôl z Českej a Slovenskej republiky o absolvovaní vysokoškolského štúdia vo Veľkej Británii a umožniť im spoznať študentov a expertov z oboch republík.

Program je určený pre študentov 2. alebo 3. ročníka strednej školy vo veku minimálne 16 rokov, s otvorenosťou k novým kultúram a s túžbou pracovať na sebe. Okrem možnosti osobne sa zúčastniť konferencie, workshopov a panelových diskusií, večere s významnými osobnosťami z Českej republiky a Slovenska, spoznajú účastníci univerzity a absolvujú aj prehliadku Londýna.

Všetky náklady spojené s účasťou na podujatí sú hradené v plnej výške. V prípade záujmu o účasť je nutné najneskôr do 12. februára 2018 vyplniť nasledovnú prihlášku, podrobnosti o programe sú v odkaze a TU.

Zdroj: University of London Czech & Slovak Society