Dokedy: 31. máj 2018
Kde: Bratislava
Kedy: nástup - júl 2018

Do nášho pracovného tímu hľadáme práve v súčasnosti novú posilu na pracovnú pozíciu projektovej/projektového manažérky/manažéra (junior pozícia).

Náplň práce:

  • Organizácia vzdelávacích podujatí pre aktívnych mladých ľudí
  • Komunikácia s účastníkmi podujatí, našimi členskými organizáciami a partnermi
  • Analytická práca, podieľanie sa na spracovaní výsledkov výskumov do pozičných dokumentov RmS
  • Podieľanie sa na realizácií aktivít štruktúrovaného dialógu hlavne pri tvorbe národných a regionálnych opatrení na podporu práce s mládežou
  • Vyhľadávanie príležitostí na získanie podpory našej činnosti
  • Administratíva

Požadujeme:

  • vzdelanie: stredoškolské s maturitou alebo vysokoškolské
  • vítaná je skúsenosť s vedením vzdelávacích podujatí z pozície lektora alebo ich organizovanie
  • znalosť mládežníckych organizácii, tretieho sektora a tém, ktoré trápia mladých ľudí
  • skúsenosti s analytickou prácou a tvorbou ucelených textov
  • anglický jazyk na úrovní B1, ďalší jazyk výhodou
  • práca s MS Office, ďalšie počítačové zručnosti vítané

Ponúkame:

  • partnerský prístup
  • možnosť rozbehnúť nové projekty
  • flexibilný pracovný čas
  • priestor pre osobný a profesionálny rozvoj

Informácie o výberovom konaní:

Životopis v slovenskom jazyku a ukážky tvojich odborných či analytických textov
v slovenskom jazyku zasielaj najneskôr do 31. mája 2018 na batkova@mladez.sk.
V sprievodnom emaily prosím uveď súhlas so spracovaním osobných údajov
v nasledovnom znení:

V súlade s ustanoveniami zákona č. 122/2013 Z. z. v znení neskorších predpisov
súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov obsiahnutých v zasielanom
životopise spoločnosťou Rada mládeže Slovenska, Pražská 11, Bratislava, IČO: 00
683 779 v jej personálnej databáze za účelom evidencie záujemcov o zamestnanie a výberu zamestnanca na ponúkanú pracovnú pozíciu, a to po dobu 6 mesiacov,
pričom som si vedomý/á toho, že tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať.”

Ide o pracovný pomer na pracovnú zmluvu na plný úväzok a na dobu určitú s možnosťou predĺženia. Miestom výkonu práce je Bratislava, s nástupom od júla 2018. Ponúkaný plat je 1050 € mesačne brutto pri pracovnom čase na 40 hodín týždenne.

Všetky potrebné informácie nájdeš TU.