Dokedy: 4. február 2018
Kde: Modra - Harmónia
Kedy: 3. - 11. marec 2018

“Trendom v práci s mládežou v súčasnosti je fakt, aby sa aktivity pre deti a mládež nerobili len tak – pre zábavu a zaplnenie voľného času, teda bez pridanej hodnoty. Stále sa v jej rámci dá niečo vylepšovať, inovovať, hľadať nové prístupy a metódy. Jedným z týchto spôsobov je aj zahrnúť do neformálneho vzdelávania spoločenské hry.”  

Cieľom školenia je zmeniť pohľad na využívanie neformálneho vzdelávania, oboznámiť sa s aktivitami pri ktorých sa dajú využiť spoločenské hry a zmeniť svoje postoje a názory na spoločenské hry, ktoré môžu byť nielen nástrojom na zábavu, ale aj veľmi užitočným vzdelávacím prostriedkom.

Podujatie je určené pracovníkom s deťmi a mládežou, učiteľom a vychovávateľom, lektorom, školiteľom, mládežníckym lídrom, dobrovoľníkom z ČR a SR a každému, kto sa venuje mládeži, aj neorganizovane,  v neformálnej skupine, na lokálnej úrovni. Jedinou podmienkou je vek 18 rokov a viac.

Uskutoční sa v termíne 3. – 11. marca 2018 v Modre – Harmónii, tu sa nachádza prihláška, deadline pre prihlasovanie sa je 4. február 2018.

Podrobnejšie informácie nájdeš v odkaze alebo TU.

Zdroj: Cardio Youngs